Фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-50-C-В

Можливості:
600-2400 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет стабіло (stabilo)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат з пневмомеханічним приводом та ваговим дозатором забезпечує безперервний цикл фасування сипучих продуктів (крупи, горіхи, кава, сухарики, чіпси, макарони, кукурудзяні палички). Це обладнання здійснює пакування продукту в полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2,5
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/350
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/3200
Вага (не більше), кг 450
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 400 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 600-2400
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 20 - 2000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 250

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат є оптимальним для фасування сипучих продуктів. З огляду на спосіб дозування і характеристики дозатора, фасувальне обладнання дозволяє довільно змінювати порції фасованого продукту, а також досягати максимально точного дозування. Така модель не має обмежень на зміну фасованого продукту, присутніх в автоматах з об'ємним дозатором (АФ-50-С-О).

Відмінність даного пакувального автомата від подібних моделей АФ-35-В, АФ-45-В полягає у застосуванні додаткового вузла, що дозволяє в автоматичному режимі складати та запаювати з 4 сторін бічні складки (грані) пакета, і формувати пакет у формі «стабіло» (stabilo-beg).

Автомат потребує розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки, що зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення автомата збільшених розмірів – максимальна ширина плівки становитиме до 500 мм, висота пакета – до 400 мм, а ширина – до 250 мм.

Фасувальний автомат випускається в моделях АФ-50-С-В1, АФ-50-С-В2, АФ-50-С-В3, АФ-50-С-В4. Їх відмінність між собою полягає в кількості ковшів, що зважують (так званих «струмків»): у АФ-50-С-В1 – 1 «струмок», а в АФ-50-СВ4, відповідно, 4 «струмки», що збільшує продуктивність обладнання.

Окремою модифікацією фасувального обладнання є використання дворівневого вагового дозатора, що дозволяє більш точно та ефективно дозувати продукти, які не мають постійної сипучості. Наприклад, чіпси здатні або застрягати у горловині бункера (вібролоток), або перекидатися великими, зчепленими між собою порціями. Відповідно, розмір дози може мати небажані відхилення від заданого. Щоб це виключити, у дозаторі використовуються дворівневі вібролотки.

Фасований продукт висипається через горловину бункера на вібролоток, який, вібруючи із заданою амплітудою, подає його у зважувальний ківш. Ківш кріпиться до рами дозатора на тензометричному датчику (тензодатчику). При досягненні зазначених вагових параметрів, тензодатчик подає сигнал на блок управління дозатора (контролер «Libra»), який зупиняє вібролоток, припиняючи подачу продукту.

При отриманні імпульсу від блоку управління пакувального автомата (сигнал «Віль»), контролер дозатора подає сигнал на відкриття зважувального ковша. Ківш відкривається, висипаючи свій вміст у лійку. За лійкою, через тубус рукавоформувального пристосування, продукт висипається в згорнуту тубою (рукавом) пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). В цей час контролер вмикає вібролоток для наповнення зважувального ковша наступною порцією продукту.

Роботою пакувального автомата керує розташований у блоці управління мікроконтролер, який після розвантаження зважувального ковша (видачі дози продукту) приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки, через комір, у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань (що визначається по фотомітці або за заданим значенням), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол фасувального апарату використовує принцип постійного нагрівання, і за один прийом запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також поздовжній, нижній шви та бічні грані наступної упаковки. При цьому в момент запаювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Після розтискання зварних елементів мікроконтролер пакувального автомата знову подає імпульс контролеру «Libra» (сигнал «Віль»), заповнюючи наступну упаковку. Додатково мікроконтролер відстежує момент закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully