Пневмомеханічний фасувальний автомат з ваговим мультиголівковим дозатором АФ-50-В10

Можливості:
3500 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі, трудносипучих, що пилять, непилящіх

Фасувально-пакувальний автомат АФ-50-В10 з мультиголівковим ваговим дозатором призначений для відокремлення на порції (за вагою) різноманітних харчових і технічних продуктів, а також пакування цих продуктів у пакет-«подушку» («стоячий пакет»). Цей вид обладнання здатний виконувати дозування з високою продуктивністю, а також високою точністю дози.

Застосовується для роботи з продукцією з будь-якими сипучими властивостями (крупи, макарони, снеки, сухофрукти, овочі, фрукти, пряники, цукерки, печиво, пельмені, вареники і т.д.).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 3,5
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/350
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1900/1500/3700
Вага (не більше), кг 950
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 500 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 3500
Обсяг накопичувального бункера, л без бункера
Діапазон дозування, см.куб 20 - 1000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 240

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Основною перевагою цієї моделі обладнання АФ-50-В10, в порівнянні з подібними моделями АФ-35-В, АФ-45-В, АФ-50-В, є висока точність зважування продукції (за рахунок комбінації ковшів, що зважують, і підсумовування їх до максимальної заданої ваги), а також можливість застосування автомату для фасування і пакування практично всіх видів сипучої продукції. Автомат обладнаний сенсорним блоком управління. Дозволяє записувати в пам'ять до 40 видів продукції.

Випускається обладнання в моделі АФ-50-В10 з модифікаціями в мультиголівковому дозаторі (збільшений обсяг ковша, шнековий живильник). Для роботи обладнання обов’язковою умовою є комплектація верстата завантажувальним транспортером ЗТ-1, ЗТ-3, а також компресорною установкою (детальна інформація вказана в «Технічних характеристиках).

Продукт, який фасується, по завантажувальному транспортеру надходить у приймальну горловину (лійку) мультиголівкового вагового дозатора. За допомогою розподіляючого пристрою (вібролотків) продукт надходить на зважувальні ковші. У кожному ковші порція продукту зважується окремо, після чого інформація про вагу надходить на обчислювальний блок. Після розрахунку різних комбінацій ваги продукту, обчислювальний блок обирає оптимальну комбінацію заповнення упаковки та надсилає сигнал окремим ковшам з продуктом. Обрані ковші відкриваються, і продукт надходить у ківш синхронізації, після чого через лійку пакувального автомата надходить у сформовану упаковку.

Роботою пакувального автомата керує розташований у блоці управління мікроконтролер. Після розвантаження ковша, що зважує (видачі дози продукту) він приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки – через комір у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань (що визначається по фотомітці або по довжині), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент зварювання, відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Після розмикання зварних елементів мікроконтролер пакувального автомата знову надсилає імпульс блоку управління дозатором (сигнал «Розвантаження»), заповнюючи наступну упаковку. Додатково мікроконтролер відстежує момент закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully