Механічний похилий фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-45-В-Н

Можливості:
від 600 до 2400 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі, трудносипучих, що пилять, непилящіх

Похилий фасувальний автомат застосовується для фасування та пакування тендітних продуктів з різними сипучими властивостями у полімерну м'яку упаковку форми «подушка». Процес дозування здійснюється за допомогою вагового дозатора.

Ця похила фасувальна машина фасує та пакує наступні продукти:

  • чіпси;
  • печиво;
  • снеки.
  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2
Пневможивлення** , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/2900
Вага (не більше), кг 410
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 600-240
Обсяг накопичувального бункера, л 60-240
Діапазон дозування, см.куб 20 - 1000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 180

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

Похилий фасувальний автомат є оптимальним для дозування продуктів з будь-якими сипучими властивостями (за винятком тих, що здатні утворювати пил – борошна, цукрової пудри). З огляду на спосіб дозування і характеристики вагового дозатора, даний фасувальний апарат дозволяє довільно змінювати порції фасованого продукту, а також досягати максимально точного дозування. Не має обмежень на зміну фасованого продукту, присутніх в автоматі з об'ємним дозатором (АФ-45-Ом).

Відмінність даного обладнання для фасування від подібного АФ-45-В складається в застосуванні похилого механізму дозування, що запобігає пошкодженню тендітних продуктів.

Фасувально-пакувальний автомат потребує розміщення на підлозі, і має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки, що зазначені в технічних характеристиках.

Фасувальний автомат випускається у моделях АФ-45-В1, АФ-45-В2, АФ-45-В3, АФ-45-В4. Їх відмінність між собою полягає в кількості ковшів, що зважують (так званих «струмків»): в АФ-45-В1 – 1 «струмок» продуктивністю до 600 пакувань на годину, а в АФ-45-В4, відповідно, – 4 «струмки» продуктивністю до 2 400 пакувань на годину.

Окремою модифікацією даного фасувального обладнання є використання дворівневого вагового дозатора, що дозволяє більш точно та ефективно дозувати продукти, які не мають постійної сипучості. Наприклад, чіпси здатні або застрягати у горловині бункера (вібролоток), або перекидатися великими, зчепленими між собою порціями. Відповідно, розмір дози може мати небажані відхилення від заданого. Щоб це виключити, у дозаторі використовуються дворівневі вібролотки.

При отриманні імпульсу від блоку управління пакувального автомата (сигнал «Розвантаження»), контролер дозатора подає сигнал на відкриття ковша, що зважує. Ківш відкривається, висипаючи свій вміст у лійку. Після лійки, через тубус рукавоформувального пристрою, продукт висипається у згорнуту тубою (рукавом) пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). В цей час контролер вмикає вібролоток для наповнення ковша наступною порцією продукту.

Роботою пакувального автомата керує розташований у блоці управління мікроконтролер. Після розвантаження ковша, що зважує (видачі дози продукту), цей мікроконтролер приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки – через комір у рукав навколо тубуса. Простягнувши плівку на необхідну відстань (що визначається по фотомітці або заданим значенням), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол даного пакувального обладнання використовує принцип постійного нагрівання, і при натисненні педалі одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент запаювання, відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Після розмикання зварних елементів мікроконтролер пакувального автомата знову надсилає імпульс контролера «Libra» (сигнал «Розвантаження»), заповнюючи наступну упаковку. Додатково мікроконтролер відстежує момент закінчення пакувального матеріалу, та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully