Ручний настільний запаювальник постійного нагрівання НЕ-300

Можливості:
до 2000 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які, крім ПВХ, ПОФ, ПЕ

Запаювальники призначені для запаювання пакетів (упаковок) з продукцією, зварювання плівок, а також для інших завдань, для виконання яких потрібно зварювання термопластичних полімерних матеріалів. Придатні для зварювання будь-яких типів плівок, крім поліетиленових.

Таке устаткування працює за допомогою рук оператора та дозволяє отримати шов типу «єврошов» з поздовжнім рифленням або без рифлення (гладкий).

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель НЕ-300

НЕ-300-Д

Електроживлення, В / Гц 220/50 220/50 
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25 0,25 
Пневможивлення, атм. / л.хв. відсутнє відсутнє  
Д / Ш / В (не більше), мм 500/200/200 500/200/200 
Вага (не більше), кг 14 14 
Час спайки упаковки, сек. 1-2 1-2 
Принцип нагріву постійний постійний
Довжина / Ширина шва, мм 300/1 300/3 
Продуктивність (max.), швів / год 2000  2000

 * Продуктивність зварювача залежить від властивостей використовуваного матеріалу і зусиль оператора. 

Запаювальник призначений для зварювання останнього шва (запаювання) пакета (упаковки) з продукцією, та формування естетично привабливого шва типу «єврошов». З огляду на те, що паяльний вузол такого зварювача працює за принципом постійного нагріву, запаювальник не застосовують для запаювання поліетилену (устаткування застосовується для зварювання поліпропіленової, дуплексної, триплексної плівок, а також ламінованого паперу).

Існують наступні моделі такого запаювальника: НЕ-300, НЕ-300-Д. Відмінність моделей полягає у наявності на паяльному вузлі датора, що дає можливість наносити на зварений шов 6 знаків у форматі «XX XX XX» (день, місяць, рік): у моделі НЕ-300-Д присутній датор, а в НЕ-300 – відсутній.

Оператор укладає на підкладку пакет, який потрібно запаяти, або фрагменти (шматки) плівки, які необхідно зварити, та опускає притискну планку до повного контакту губки зі зварним елементом. Опускання притискної планки відбувається за допомогою ручки, закріпленої на її краю. У момент опускання притискної планки губка щільно притискає плівку до розігрітого зварного елементу, та формує шов (місце розплаву полімеру). Якщо губка і зварний елемент мають рифлену поверхню, формується шов з поздовжніми смужками-зубцями, так званий «єврошов».

Оскільки полімери зварюються під постійним нагріванням та мають дуже швидкий процес кристалізації, для формування якісного шва достатньо витримати притискну планку в зімкнутому стані 1-2 секунди. При цьому місце розплаву полімеру, на відміну від поліетиленових плівок, не вимагає часу для охолодження. Після зварювання шва оператору потрібно підняти притискну планку та вийняти зварені фрагменти плівки або запаяний пакет. Також необхідно проконтролювати якість шва – він має бути добре запаяним і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для зварювання кожного шва, враховуючи той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully