Ваговий дозатор зі шнековими живильниками ШД-20-В2

Можливості:
2000 порцій на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Ваговий електронний дозатор зі шнековим подвійним живильником призначений для напівавтоматичного процесу фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, у готову тару або упаковку (пакет, мішок, коробку, банку, пляшку). Напівавтоматичний принцип роботи полягає у встановленні оператором упаковки, подачі команди на початок дозування та забору тари, наповненої продукцією.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 220/50
Встановлена потужність, kВт/год 0,5
Пневможивлення **, атм./л.хв. 4/50
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 1100 / 1200 / 2200
Вага (не більше), кг 120
Продуктивність (макс.), пак / год 2000
Обсяг накопичувального бункера, л 150
Продуктивність (макс.)*, уп./год 200 - 5000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400/240

* Продуктивність залежить від ваги дози і властивостей дозуючого продукту.

Ваговий дозатор ВД-2(Ш) дуже добре підходить для фасування порошкоподібних продуктів, таких, як борошно, цукрова пудра, крохмаль, крейда і т.д. Цей вид дозатора може застосовуватися для фасування інших добре сипучих або гранульованих продуктів, але наявність шнека може призвести до пошкодження продукції. Дозатор не застосовується для продуктів великих фракцій, тендітних та липких продуктів, здатних заклинити шнек або розкришитися у процесі фасування. Ваговий електронний блок управління дозволяє довільно змінювати вагу фасування, досягати максимальної точності, а також запам'ятовувати до 14 режимів робіт – з різною продукцією або ваговими показниками.

Продукт, який фасується, засипається оператором у накопичувальний бункер, звідки по похилим стінкам переміщується до двох шнекових живильників, розташованих горизонтально.

При отриманні сигналу на початок роботи (встановлення упаковки і натиснення оператором сенсорного датчика), контролер «Libra», розташований у блоці управління, подає живлення на один або два електропривода живильників вагового дозатора (якщо упаковка не встановлена або вага упаковки дорівнює вазі дози – живильник НЕ вмикається).

При обертанні шнека продукт переміщується з бункера до вихідного сопла, через яке продукт висипається в упаковку або тару, закріплену пнемо-вузлом. Упаковка, яка наповнюється продуктом, створює тиск на вузол утримання упаковки, що кріпиться до рами обладнання на тензометричних датчиках (тензодатчиках).

Контролер «Libra» за сигналом датчиків відстежує вагу-норму, змінюючи при цьому режими роботи шнека: з моменту початку видачі дози та до певного встановленого значення шнек обертається швидко (режим грубого фасування), а після досягнення необхідного значення швидкість шнека зменшується, і проводиться досипання продукту (режим точного фасування).

При досягненні встановлених параметрів ваги контролер зупиняє обертання шнека та припиняє подачу продукту до упаковки. Оператор повинен замінити упаковку (тару) з продуктом на порожню, після чого натисканням сенсорного датчика знову подає сигнал на початок роботи, продовжуючи процес фасування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully