Лінія фасування і пакування м'ясних та рибних снеків

М'ясні снеки - це вироби з в'яленого або сушеного м'яса, розраховані на угамування легкого голоду, закуска дуже популярна зараз. Ми з радістю допоможемо вам упакувати цей продукт і розповімо про всі тонкощі його упаковки.

Особливість фасування снеків полягає в тому, що, це важко сипучий продукт. Умовна сипкість обумовлена формою і проявляється в непрогнозованих кількості висипаються шматочків: чіпляючись один за одного, вони можуть або взагалі не висипатися, або зсипатиметься грудками. Тому для фасування м'ясних, рибних снеків можна застосовувати об'ємні дозатори - в них снеки НЕ будуть рівномірно заповнювати дозувальні порожнини. Для фасування такого виду снеків слід застосовувати комбінаційні мультиголівковий дозатори.

Фасувати цей продукт потрібно автоматичним способом або напівавтоматичним (але тут вам знадобиться ручна робота оператора). Автоматична фасування має безліч переваг, наприклад в подальшому всі операції будуть відбуватися автоматично, із заданою точністю і високою продуктивністю, оператору доведеться тільки стежити за процесом і підсипати продукцію в завантажувальний бункер. Напівавтомат ж заощадить бюджет, але потрібне постійне і активне участь людини в процесі фасування. Також при другому способі продуктивність фасування набагато нижче, ніж при першому.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ І ПАКУВАННЯ РИБНИХ, М'ЯСНИХ СНЕКІВ

Для автоматичного фасування снеків необхідно:

  • Сама продукція для фасування і упаковки.

  • Полімерна плівка в рулонах. Може бути як з поліграфією, так і без неї. При наявності поліграфії, малюнок повинен бути нанесений таким чином, щоб його вигляд не змінювався при формуванні пакета (розрахований під розміри упаковки і місце формування швів). Плівка може бути будь-якого типу, за умови, що верхній її шар не є поліетиленом.

  • Фасувальний автомат, який буде одночасно виконувати формування упаковки з рулону плівки, видавати в таку упаковку встановлену дозу чіпсів і запаювати (закривати) упаковку. З огляду на, що, як правило, фасувальні автомати мають значну висоту, є сенс доукомплектувати автомат завантажувальним транспортером ЗТ-3.

  • Фасувальний автомат з мультиголівковий ваговим дозатором АФ-50-С-В10.

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ, ПАКУВАННЯ М'ЯСНИХ І РИБНИХ СНЕКІВ

Для напівавтоматичного фасування снеків потрібно те саме, що і для автоматичної, за винятком фасувального автомата і дозатора. Замість нього можна використовувати фасувальний автомат з дозатором, який вимагає постійної участі оператора в своїй роботі, але коштує в рази дешевше автомата за мультиголівковий дозатором. При цьому чекати високої точності при такому способі фасування не варто.

Фасувальними автоматами, які можуть впоратися з упаковкою м'ясних снеків в пакет «подушка»:

  • Пневматичний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-35-В (з дворівневим дозатором)

  • Механічний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-45-В (з дворівневим дозатором)

  • Пневмомеханічний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-50-В (з дворівневим дозатором)

Також, бажано, передбачити можливість відводу готових упаковок від автомата. Як варіант, можна використовувати відвідний транспортер ОТ-1.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully