Пневматичний фасувальний автомат зі шнековим дозатором АФ-35-Ш (У)

Можливості:
1500 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Фасувальний автомат АФ-35-Ш (У) застосовується для організації процесу фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, об'ємним способом дозування. Автомат упаковує продукт у полімерну плівку (поліпропілен, дуплекс, триплекс), з якої формує пакети типу «подушка» або стоячий пакет. На автомат АФ-35-Ш встановлюється система, яка дозволяє мінімізувати участь людини.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2
Пневможивлення** , атм. / л.хв. 6 / 250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/1700/3500
Вага (не більше), кг 450
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 500 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 1500
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50-2000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 240

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат зі шнековим дозатором за своїми властивостями максимально підходить для автоматизації процесу фасування та пакування сипучих продуктів, здатних утворювати пил.

Короткий список продуктів, придатних до фасування у цій моделі автомату:

Сипучі продукти харчування:

  • борошно;
  • крохмаль;
  • сухе молоко;
  • какао-порошок.

Будівельні матеріали:

  • цемент;
  • крейда.

Обладнання потребує розміщення на підлозі через істотні габарити та вагу. Максимальна ширина пакувальної полімерної плівки становить 500 мм, а максимальна висота пакета – 400 мм.

Фасована продукція зсипається по похилим стінкам до горловини бункера, з'єднаної з тубусом рукавоформувального пристрою. Через горловину і трубу проходить вертикально розташований шнек, верхня частина якого закріплена в електроприводі. Пересипаючись через горловину бункера, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею тубуса. Для виключення його висипання у нижній частині тубуса передбачено клапан.

При подачі живлення від лічильника «СТ201», розташованого у блоці управління пакувального автомата, електропривод починає обертати шнек. Тим самим продукт переміщується з бункера вниз по тубусу. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі. Додатково електропривод дозатора пускає в хід «ворушитель» у бункері, який сприяє поліпшенню зсипання продукту до горловини бункера.

На час обертання шнека клапан у нижній частині тубуса відкривається, і продукт, переміщуваний шнеком, висипається у згорнуту на тубусі рукавом пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику «СТ201», подача харчування на електропривод припиняється. Шнек зупиняється і клапан на тубусі закривається, відсікаючи видачу дози продукту в заготовку упаковки. В цей же момент лічильник «СТ201» подає імпульс мікроконтролеру, що керує роботою пакувального автомата.

Отримавши імпульс, мікроконтролер за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол. Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки.

При цьому в процесі запаювання відбувається зміщення горизонтальних губок паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки губки переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір в рукав навколо тубуса.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. В цей же час мікроконтролер пакувального автомата надсилає імпульс лічильнику «СТ201», який подає живлення на електропривод дозатора, заповнюючи наступну упаковку. Одночасно мікроконтролер розтискає горизонтальні губки та переміщує їх вгору для запаювання наступної упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково мікроконтролер відстежує моменти спустошення бункера дозатора, закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully